Sukcesy naszych uczniów to także nasze sukcesy!
Uczniowie Szkoły Podstawowej „Edukacja” odnoszą wiele sukcesów w różnych dziedzinach – zarówno tych naukowych jak i sportowych.
Aby uczcić i zapisać ich dokonania stworzyliśmy tę listę, na której znajdują się wszystkie sukcesy naszych wychowanków.
To dzięki Wam nasza szkoła może pochwalić się tak wspaniałymi wynikami. Dziękujemy za Wasz wkład!

Tablica z dyplomami
W głównym holu naszej szkoły znajduje się ściana, na której znajdziecie wszystkie dyplomy.
Obszar jaki zajmują stale się powiększa – sukcesów przybywa z dnia na dzień.
Zachęcamy do sprawdzenia tego miejsca przy najbliższej wizycie w naszej placówce. Do zobaczenia!

Niektóre z dokonań naszych uczniów:
Leishaa Adem – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
Edward Petras – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
Wojciech Czajkowski – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
Lena Borkowska – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek z języka angielskiego
Jakub Rawnik – najlepszy zawodnik turnieju w Grodkowie 2017 – piłka nożna
Henryk Krankowski – 89.13% punktów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”